Pro zadané slovo nebyly nalezeny žádné výsledky

Zpět

Doprovodné programy k výstavě Grafika roku 2021

DOPROVODNÉ PROGRAMY K VÝSTAVĚ GRAFIKA ROKU 2021 A 27. CENA VL. BOUDNÍKA

12. dubna I 17 hodin I Komentované prohlídka

21. dubna I 15–18 hodin I Bylinkový workshop – jak na dřevořez? I Zveme vás v rámci výstavy Grafika roku 2021 na bylinkový workshop s letošní laureátkou studentské ceny Veronikou Jírovskou. Ukážeme si techniku dřevořezu na realizovaných herbářích. Sami si můžete na místě vyrobit originální bylinkové pohlednice. Workshop je určen pro děti i dospělé. Délka akce 2 hodiny.

23. dubna I 15–18 hodin I Workshop – strukturální grafika I Zveme vás v rámci výstavy Grafika roku 2021 na workshop strukturální grafiky. Ukážeme si techniky a některé možnosti strukturálního tisku. Sami si můžete na místě vyrobit originální grafické listy. Workshop je určen pro děti i dospělé. Délka akce 2 hodiny. Tento doprovodný program je z důvodu konání akce Univerzity Karlovy – Den celoživotního vzdělávání a festival absolventů odložen. Děkujeme za pochopení.

24. dubna I 15–18 hodin I Workshop pro děti – frotáž a akvarelová ilustrace I Zveme vás v rámci výstavy Grafika roku 2021 na workshop s ilustrátorkou Olgou Yakubovskayaovou. Sami si můžete na místě vyrobit originální grafické karty technikou frotáže a doplnit o akvarelová zvířátka. Listy pak můžete zapracovat třeba do svého deníku. Workshop je určen pro děti i dospělé. Délka akce 3 hodiny.

26. dubna I 11 hodin I Komentovaná prohlídka

27. dubna I 11 hodin I Komentovaná prohlídka

27. dubna I 15-18 hodin I Živá dílna s Terezou Lochmann I Zveme vás do živé dílny Terezy Lochmann – letošní laureátky Ceny Vladimíra Boudníka. Staňte se součástí procesu vzniku originálních grafických listů a nechte se vtáhnout do originálního světa Tereziných linorytů, dřevorytů, koláží a mnohých realistických vyobrazení. Dílna je určena pro děti i dospělé. Délka akce 3 hodiny.

28. dubna I 15-18 hodin I Živá dílna s Terezou Lochmann I Zveme vás do živé dílny Terezy Lochmann – letošní laureátky Ceny Vladimíra Boudníka. Staňte se součástí procesu vzniku originálních grafických listů a nechte se vtáhnout do originálního světa Tereziných linorytů, dřevorytů, koláží a mnohých realistických vyobrazení. Dílna je určena pro děti i dospělé. Délka akce 3 hodiny.

Účast na doprovodném programu je zdarma k platné vstupence. Počet míst je omezen, proto prosím o rezervaci na: katerina@hollar.cz

Těšíme se na vás!